CREA-EDU

tel.602635077
mail: creaedu.com@gmail.com

 
 

Kurs Kroju i Szycia III stopnia - Trzymaj Formę Krawiecką!

Podobnie jak sport również krawiectwo wymaga ciągłych treningów, doskonalenia umiejętności szycia. To że opanowałaś szycie na maszynie i potrafisz uszyć "coś niecoś" to nadal przed Tobą długa droga krawiecka. Na Kursie Kroju i Szycia III stopnia otrzymasz wzorcowe instruktaże krawieckie pomocne w nauce szycia żakietu czy całego kostiumu. Będziesz wykonywać je pod kontrolą i przy pomocy instruktora, wykładowcy. Jeżeli do tej pory nie zdawałaś sobie sprawy z tego jak wielką rolę w utrzymaniu dobrych umiejętności krawieckich ma uczestniczenie w zaawansowanym kursie szycia trudnych modeli, to czas naprawić to i zapisać sie do nas na Kurs Kroju i Szycia III stopnia. Za wzór do naśladowania niech posłużą ci nasi absolwenci którzy ukończyli u nas takie kursy jak: Kurs Szycia Bazowy, 3 miesięczny, Kurs Szycia dla Ambitnych, 5 miesięczny, czy Kurs Szycia "Mistrzowski" 10 miesięczny. Jeśli chcesz to skontaktujemy cię z nimi, opowiedzą i z pewnością pokażą co potrafią uszyć dzięki naszym kursom. Kurs Kroju i Szycia dla zaawansowanych III stopnia prowadzi mistrzyni krawiectwa, w sposób praktyczny, w małej kameralnej grupie.


Zarys programowy:wykładowca szkoły

wersja A. płaszcz / kurtka z podszewką

wersja B. żakiet z podszewką plus spódnica / spodnie


Podstawowe wiadomości o tkaninach


Wykrój i forma do uszycia wybranego wyrobu


Szycie konstrukcyjne z wieloma elementami jak plisy, zaszewki


System nauki :

Zaświadczenie MEN ukończenia Kursu Kroju i Szycia III stopnia.


Kalendarz, daty kursów tutaj


Koszt szkolenia:

W cenie kursu: szkolenie, maszyna do szycia do wyłącznej dyspozycji, manekiny, przyrządy krawieckie, kawa, herbata. Własny papier na formy i materiał na uszycie ubrań które będą Twoją własnością.
Dopiero wpłata zaliczki 200 zł rezerwuje miejsce na kursie, wpłacona na konto bankowe podane w zakładce kontakt lub w sekretariacie (wchodzi w cenę kursu, bezzwrotna w razie rezygnacji).  SLIDER REVOLUTION - The Responsive Slider Plugin
 • fullslide1
  SZYCIE ŻAKIETU
  jak szyć żakiet na podszewce?
  wszystkiego dowiesz się na naszym kursie
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej
 • fullslide2
  SZYCIE PŁASZCZA
  martwisz się że nie dasz rady? pod okiem
  instruktora zdobędziesz krawieckie umiejętności
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej

Copyright© 2021  CREA SCHOOL Centrum Edukacji Kreatywnej . All Rights Reserved.