CREA-EDU

tel.602635077
mail: creaedu.com@gmail.com

 
 

Roczny Kurs Szycia "Mistrzowski"

W naszej szkole szycia bezapelacyjnym hitem jest Roczny Kurs Szycia "Mistrzowski", kurs szycia, konstrukcji i modelowania odzieży. Kurs szycia to opanowanie umiejętności szycia, a pomagają w tym atrakcyjne zajęcia prowadzone w kreatywnej atmosferze stuku maszyn do szycia, dzwięku nożyczek i szumu tkaniny. Po tym wyjątkowym kursie szycia z pewnością zostaniesz fanem szycia. Kurs szczególnie polecany dla osób których interesuje moda, krawiectwo i lubiących kreować i realizować własnoręcznie swój pomysł. Kurs Szycia "Mistrzowski" jest prowadzony w kameralnych grupach gdzie każdy traktowany jest indywidualnie przez instruktora, wykładowcę. Po ukończeniu kursu Certyfikat i Zaświadczenie MEN.


Zarys programowy :


Wprowadzenie do nauki krawiectwa


Spódnica i/lub Spodnie


Sukienka i/lub Żakiet bez podszewki


Kostium i/lub Płaszcz z podszewką


Realizacja kursu :


Koszt kursu:

Wpłata wpisowego na konto bankowe podane w zakładce Kontakt jest warunkiem rezerwacji miejsca na kursie. Wpisowe nie wchodzi w cenę kursu, bezzwrotne w razie rezygnacji.
W cenie kursu: do dyspozycji maszyna do szycia dla każdej osoby, manekiny, stanowisko do prasowania, próbki materiału do wprawek w szyciu, akcesoria i przybory krawieckie. Poczęstunek kawa, herbata. Na kurs należy przynieść: własny materiał i papier półpergaminowy do zrobienia formy i uszycia wybranych wyrobów. Uszyte ubrania będą twoją własnością. Po wpłacie wpisowego podamy kontakt telefoniczny do wykładowcy-instruktora, będzie można porozmawiać i dowiedzieć się jak przygotować się do pierwszych zajęć.

INFORMACJE I ZAPISY:
Tel./Sms 604 805 600 (24/24), 602 635 077 w godzinach 11.00-15.00 mail: creaedu.com@gmail.com Adres: Kraków ul. Lubelska 12 (Krowodrza, okolice Nowy Kleparz).

  SLIDER REVOLUTION - The Responsive Slider Plugin
 • fullslide1
  DLA CIEBIE
  po tym kursie będziesz szyć kreatywnie
  stylizując ubrania
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej
 • fullslide2
  HOBBY?
  pasjonuje Cię szycie, moda?
  ten kurs spełni twoje marzenia
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej

Copyright© 2020  CREA SCHOOL Centrum Edukacji Kreatywnej . All Rights Reserved.