CREA-EDU

tel.602635077
mail: creaedu.com@gmail.com

 
 

Kurs Szycia "Dla Ambitnych" 5 miesięcy, 160 godz.


Szkoła szycia to szeroka paleta kursów szycia, polecamy 5 miesięczny Kurs Szycia "Dla Ambitnych". Kurs kroju i szycia dla osób które nigdy nie miały kontaktu z maszyną do szycia oraz dla osób które spróbowały coś uszyć ale brakuje im niezbędnych umiejętności krawieckich. Na tym atrakcyjnym Kursie Szycia "Dla Ambitnych" zdobędziesz szeroką wiedzę i umiejętności. Po kursie będziesz umiał/a szyć takie wyroby jak spódnica, spodnie, sukienka oraz żakiet lub płaszcz z podszewką.

Kurs Kroju i szycia prowadzony jest indywidualnie w tempie dopasowanym do każdego w małych grupach do 6 osób .

Po ukończeniu kursu Zaświadczenie MEN.


Zarys programowy:Realizacja kursu :Koszt kursu: 2000 zł płatny w pięciu ratach po 400 zł.

W cenie kursu zapewniamy: maszynę do szycia, przybory i akcesoria krawieckie, manekin klasyczny, manekin regulowany, stanowisko do prasowania. Poczęstunek kawa, herbata.
Własny materiał do szycia ubrań i papier na formy. Rezerwacja miejsca na kursie wymaga wpłaty 200 zł zaliczki (wchodzi w cenę kursu, bezzwrotna w razie rezygnacji) wpłacona na konto podane na stronie w zakładce Kontakt lub w sekretariacie. Brak wpłaty zaliczki jest równoznaczny z brakiem zapisu na kurs.
INFORMACJA i ZAPISY:
tel./sms 604805600, 602635077 , mail: creaedu.com@gmail.com Adres: Kraków, ul. Lubelska 12 (dzielnica Krowodrza, blisko N. Kleparz).  SLIDER REVOLUTION - The Responsive Slider Plugin
 • fullslide1
  ŚWIETNY WYBÓR!
  ten kurs to fantastyczna przygoda z szyciem
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej
 • fullslide2
  Zaświadczenie MEN
  spełnią się
  Twoje marzenia
  ― Centrum Edukacji Kreatywnej


Copyright© 2020  CREA SCHOOL Centrum Edukacji Kreatywnej . All Rights Reserved.